Filtruj

Lokalizacja obiektu

Sortuj po

Teatr Groteska

Teatr Groteska
ADRES: ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków
Informacja telefoniczna: (12) 633 37 62
W przypadku rezerwacji miejsc prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w teatrze.
Liczba kuponów potrzebnych do obejrzenia spektakli znajduje się w opisie spektaklu po wybraniu z repertuaru.
Kupony QlturaProfit nie obejmują wejść na spektakle gościnne, premierowe i specjalne.
Gatunek: Dla dzieci
Reżyseria: Krzysztof Jędrysek
Obsada: Oliwia Jakubik, Katarzyna Kuźmicz, Maja Kubacka

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Obsada: Monika Filipowicz, Diana Jędrzejewska, Katarzyna Kuźmicz

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Reżyseria: Lech Walicki
Obsada: Małgorzata Hachlowska, Iwona Olszewska, Oliwia Jakubik

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Hanna Januszewska
Reżyseria: Grzegorz Kwieciński
Obsada: Barbara Cieślak, Maja Kubacka, Krzysztof Grygier, Bartosz Watemborski

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Juliana Tuwima
Reżyseria: Włodzimierz Jasiński

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Lucy Maud Montgomery
Reżyseria: Adolf Weltschek
Obsada: Dominika Guzek, Natalia Hodurek, Włodzimierz Jasiński, Diana Jędrzejewska

Terminy

Gatunek: Komedia
Autor: Molier
Reżyseria: Włodzimierz Nurkowski
Obsada: Małgorzata Hachlowska, Oliwia Jakubik, Diana Jędrzejewska

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Siergiej Michałkow
Reżyseria: Grzegorz Kwieciński

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Rudolf Herfurtner
Reżyseria: Lech Walicki
Obsada: Małgorzata Hachlowska, Krzysztof Grygier

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Leszek Kołakowski
Reżyseria: Lech Walicki
Obsada: Jakub Popławski, Diana Jędrzejewska, Maja Kubacka, Iwona Olszewska-Watemborska

Terminy

Gatunek: Dla dzieci
Autor: Elżbieta Depta i Adrian Szafrański na podstawie „Mitologii” Jana Parandowskiego
Reżyseria: Elżbieta Depta
Obsada: Monika Filipowicz, Włodzimierz Jasiński, Diana Jędrzejewska, Andrzej Kopczyk

Terminy

Gatunek: Dla dorosłych
Autor: Stanisław Lem
Reżyseria: Adolf Weltschek
Obsada: Monika Filipowicz, Olga Przeklasa, Zbigniew Kozłowski, Adam Godlewski

Terminy